• VEĽKÁ NOC

• Praktická škola v školskom roku 2024/2025

• Prípravný ročník v školskom roku 2024/2025

Vážení rodičia a priatelia školy,

ďakujeme Vám všetkým rodičom, priateľom a známym školy, ktorí ste v minulom roku venovali 2%  zo svojej zaplatenej dane našej škole. Ubezpečujeme Vás, že peniaze boli a budú použité pre skvalitnenie vyučovacieho procesu a na zlepšenie vybavenia našej školy učebnými pomôckami. Takto spoločne  pomáhame naším deťom k všestrannému rozvoju.

Bude  nám  cťou,  keď  sa  aj  v  tomto  roku  rozhodnete  pre  nás  a venujete  nám  2 %  zo zaplatenej dane z príjmov. Veľmi nám záleží aby sme aj naďalej mohli skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces.

• Bližšie informácie získate v kancelárii školy
    • Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby spolu s potvrdením o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti (vystaví ho zamestnávateľ) môžete odovzdať na príslušný daňový úrad, alebo v kancelárii školy.
    • Vyhlasenie2023(5).pdf

PaedDr. Katarína Kováčová v.r.

• Jarné prázdniny - 4.3. do 8.3.2024

Vážení rodičia , milí žiaci , prajeme krásne prežitie jarných prázdnin. Nástup do školy je 11.3. 2024 .

• Krásne Vianoce

• Školský poriadok - od 1.9. 2023

• Hurá prázdniny

Milí rodičia , ďakujeme Vám za doterajšiu spoluprácu. Prajeme Vám i deťom krásne letné prázdniny a vidíme sa v novom školskom roku 2023/2024 , 4.9. 2023 , 8:00hod.

• Hľadáme učiteľov - špeciálnych pedagógov

Bližšie informácie nájdete na tomto linku :

• Veľká noc

Prajeme Vám krásne a pokojné veľkonočné sviatky .

• 28.3. 2023 - Deň učiteľov

Vážení rodičia a milí žiaci ,

nástup do školy po prázdninách je v pondelok 27.2.2023 . Škola funguje v riadnom režime .

• Nástup do školy

Vážení rodičia a žiaci ,

nástup do školy po prázdninách je  9.1. 2023. Vyučovanie bude prebiehať podľa rozvrhu a ŠKD v riadnom režime.

Prajeme Vám v Novom roku 2023 len to najlepšie !

• Vianočné prianie

• Zahájenie šk. r. 2022 – 23

Vážení rodičia, milí žiaci,

slávnostné zahájenie školského roka sa uskutoční 5.9.20228.00 h v priestoroch školy. Rodičia čakajú deti na školskom dvore. Všetky potrebné informácie a tlačivá k prevádzke školy Vám odovzdajú triedne pani učiteľky. Povolený vstup do budovy majú rodičia novoprijatých žiakov, B, C variantu.

V tento deň môžete prihlásiť dieťa na obed, do ŠKD, rannej ŠKD. Ranná ŠKD bude od 6.9.22 v čase 7.00 – 7.45 h. . Obedy budú tiež od 6.9.22.

Domáce samotestovanie

• Rodičia, resp. plnoletí žiaci nie sú povinní vykazovať vykonanie antigénového samotestu škole.
    • Testovanie sa realizuje preventívne, resp. podľa potreby, v prípade opätovného výskytu ochorenia COVID-19.
    •  V prípade, že žiak mal pozitívny výsledok antigénového samotestu, rodič žiaka/plnoletý žiak bezodkladne oznámi túto skutočnosť všeobecnému lekárovi, škole a žiak ostáva doma. Ostatní spolužiaci chodia do školy.
  • Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti od 5.9.2022

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy z dôvodu choroby v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka ( tlačivo škola má zverejnené na svojom webovom sídle -https//spskma.edupage.org/ alebo tlačivo škola vydá rodičovi na jeho žiadosť).

V prípade, že rodič nepredloží „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťa/žiak sa považuje za príznakového, a je potrebné, aby rodič kontaktoval všeobecného lekára pre deti a dorast, ktorý ho bude ďalej usmerňovať. Ak dieťa/žiak neprišiel v sprievode rodiča do školy a nepredložil „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, je potrebné dieťa/žiaka umiestniť do izolačnej miestnosti a bezodkladne kontaktovať rodiča.

• Školský poriadok šk.r.22-23

• Letné prázdniny

Milí rodičia , ďakujeme Vám za doterajšiu spoluprácu. Prajeme Vám i deťom krásne letné prázdniny a vidíme sa v novom školskom roku 2022/2023 , 5.9. 2022 , 8:00hod.

• Výberové konanie

Vyhlásenie výberového konania na riaditeľa školy .

VK_SS_Malacky_09_2022.pdf

• Ukončenie šk. r. 2021 – 22

Dňa 30. 6 . 2022 sa uskutoční slávnostné ukončenie školského roka v čase od 8.00 do 8.30 hod. . Následne žiaci odchádzajú domov.

V tento deň bude k dispozícii ranný ŠKD . Stravujúcim žiakom sa nebudú v tento deň vydávať obedy.