2% z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

ďakujeme Vám všetkým rodičom, priateľom a známym školy, ktorí ste v minulom roku venovali 2%  zo svojej zaplatenej dane našej škole. Ubezpečujeme Vás, že peniaze boli a budú použité pre skvalitnenie vyučovacieho procesu a na zlepšenie vybavenia našej školy učebnými pomôckami. Takto spoločne  pomáhame naším deťom k všestrannému rozvoju.

Bude  nám  cťou,  keď  sa  aj  v  tomto  roku  rozhodnete  pre  nás  a venujete  nám  2 %  zo zaplatenej dane z príjmov. Veľmi nám záleží aby sme aj naďalej mohli skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces.

• Bližšie informácie získate v kancelárii školy
  • Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby spolu s potvrdením o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti (vystaví ho zamestnávateľ) môžete odovzdať na príslušný daňový úrad, alebo v kancelárii školy.

Vyhlasenie2023(6).pdf

PaedDr. Katarína Kováčová v.r.